Miscellaneous

-
Nutritional Yeast, Bob's Red Mill, 142g
- Regular price
- $9.50
- Regular price
-
- Sale price
- $9.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.50
- Regular price
-
- Sale price
- $9.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Kalamata olives, 450g
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Olives, green almond stuffed, 400g.
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Himalayan fine pink salt, 500g
- Regular price
- $5.90
- Regular price
-
- Sale price
- $5.90
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.90
- Regular price
-
- Sale price
- $5.90
- Unit price
- per
Sold Out -
Manna Bread, Fig, Fennel, and flax, organic, 350g
- Regular price
- $4.80
- Regular price
-
- Sale price
- $4.80
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.80
- Regular price
-
- Sale price
- $4.80
- Unit price
- per
Sold Out -
Moroccan olives, 450g
- Regular price
- $8.70
- Regular price
-
- Sale price
- $8.70
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.70
- Regular price
-
- Sale price
- $8.70
- Unit price
- per
Sold Out -
Za'atar by Zatoun, Fair Trade, 150g
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Himalayan crystal pink salt, 500g
- Regular price
- $5.90
- Regular price
-
- Sale price
- $5.90
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.90
- Regular price
-
- Sale price
- $5.90
- Unit price
- per
Sold Out -
Tomatoes, Muir Glen Fire Roasted, Diced, Organic, 796ml
- Regular price
- $5.80
- Regular price
-
- Sale price
- $5.80
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.80
- Regular price
-
- Sale price
- $5.80
- Unit price
- per
Sold Out -
Matcha green tea powder, organic, 250g
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ashwagandha powder, organic
- Regular price
- From $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Green Curry Paste, 114g
- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla Extract, organic, fair trade, Nielsen-Massey, 236ml
- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla (Nielsen-Massey) - Paste
- Regular price
- $26.00
- Regular price
-
- Sale price
- $26.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $26.00
- Regular price
-
- Sale price
- $26.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Spirulina, organic
- Regular price
- From $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Sea salt, Mediterranean, coarse, 1kg
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Buckwheat (Soba) noodles, 1.36kg
- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Red Curry Paste, 114g
- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out -
Manna Bread, Carrot Raisin, Nature's Path, 350g
- Regular price
- $4.80
- Regular price
-
- Sale price
- $4.80
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.80
- Regular price
-
- Sale price
- $4.80
- Unit price
- per
Sold Out -
Masaman Curry Paste, 114g
- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.35
- Regular price
-
- Sale price
- $3.35
- Unit price
- per
Sold Out -
Rice and corn pasta, Fellicetti, organic, 340g
- Regular price
- $4.70
- Regular price
-
- Sale price
- $4.70
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.70
- Regular price
-
- Sale price
- $4.70
- Unit price
- per
Sold Out -
Nutritional Yeast, Bragg, 127g
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out